Icon--npo spotify youtube twitter facebook instagram whatsapp linkedin mail search arrow-right menu arrow down clock Icon video audio camera snapchat theme location

Schema & Programma's

Op deze pagina publiceert de EO alle programma's die de de komende tijd worden uitgezonden op datum. U kunt hierin doorklikken naar de gidsteksten of het persbericht van het programma om meer informatie te vinden over deze uitzending.

Schema

Week 3 - maandag 13 januari t/m zondag 19 januari 2020

Maandag 13 januari 2020

EO Metterdaad: Mongolië
Rail Away: Zweden Inlandsbanan 1, Mora - Östersund - Sorsele
De Kist: Liz Snoijink
Andries: Jurjen ten Brinke

Dinsdag 14 januari 2020

Rail Away: Zweden Inlandsbanan 2, Sorsele - Gällivare
NieuwLicht:

Woensdag 15 januari 2020

Rail Away: Polen, Wroclaw - Jelenia Gora - Szklarska Poreba
Seven Worlds, One Planet: Azië
Seven Worlds, One Planet - the making of: Azië
Hemelrijken: 
Geboeid - terug naar de plantage: Confrontatie met het slaverenijverleden

Donderdag 16 januari 2020

Rail Away: Canada, Sault St.Marie - Agawa Canyon - Hawk Junction
Gefileerd: Kip, het meest 'mishandelde' stukje vlees

Vrijdag 17 januari 2020

Zaterdag 18 januari 2020

EO Metterdaad: Mongolië
Nederland Zingt
De Verandering:
Checkpoint:
Blauw Bloed:
Hoogvliegers: Icarus
Topdoks

Zondag 19 januari 2020

Topdoks
Wilde Ganzen:
Nederland Zingt Dichtbij
Natuur op 2: Animals with cameras
Kerkdienst: buitengewoon

Week 4 - maandag 20 januari t/m zondag 26 januari 2020

Maandag 20 januari 2020

EO Metterdaad: Mongolië
Andries: Dorina Nauta

Dinsdag 21 januari 2020

NieuwLicht:
2doc: Zwart IJs

Woensdag 22 januari 2020

Geboeid - terug naar de plantage: Op bezoek bij de Marons

Donderdag 23 januari 2020

Gefileerd: Garnalen in het chloor

Vrijdag 24 januari 2020

Zaterdag 25 januari 2020

EO Metterdaad: Mongolië
Nederland Zingt
De Verandering:
Checkpoint:
Blauw Bloed:
Hoogvliegers: Speak up
Topdoks

Zondag 26 januari 2020

Topdoks
Wilde Ganzen:
Nederland Zingt Dichtbij
Natuur op 2: Animals with cameras
Ik mis je
Het geheugen van Auschwitz: 
Zie je zondag!:

Week 5 - maandag 27 januari t/m zondag 2 februari 2020

Maandag 27 januari 2020

De Kist: Freek de Jonge
Andries: Jan Pool

Dinsdag 28 januari 2020

NieuwLicht:

Woensdag 29 januari 2020

Seven Worlds, One Planet: Zuid-Amerika
Seven Worlds, One Planet - the making of: Zuid-Amerika

Donderdag 30 januari 2020

Gefileerd: De vis wordt duur betaald

Vrijdag 31 februari 2020

De laatste 24 uur:

Zaterdag 1 februari 2020

Nederland Zingt
De Verandering:
Checkpoint:
Blauw Bloed:
Hoogvliegers: The legend of Jeremiah Weed
Topdoks
De Nachtzoen: Cocky Drost
Smerige quiz:

Zondag 2 februari 2020

Topdoks
Wilde Ganzen:
Nederland Zingt Dichtbij
Natuur op 2: Animals with cameras
Ik mis je
Hallo, ik heb kanker: 
Zie je zondag!:

Week 6 - maandag 3 t/m zondag 9 februari 2020

Maandag 3 februari 2020

De Kist: Berdien Stenberg
Andries: Annemarthe Westerbeek

Dinsdag 4 februari 2020

NieuwLicht:

Woensdag 5 februari 2020

Seven Worlds, One Planet: Australië
Seven Worlds, One Planet - the making of: Australië

Donderdag 6 februari 2020

Gefileerd: Rijst en 't rode licht
God, Jesus, Trump! - Het beloofde land

Vrijdag 7 februari 2020

De laatste 24 uur: Willeke Alberti

Zaterdag 8 februari 2020

Nederland Zingt​​​​​​​: 
De Verandering:
Checkpoint:
Blauw Bloed:
Hoogvliegers: Panda diplomacy
​​​​​​​De Nachtzoen
De Smerige Quiz​​​​​​​:

Zondag 9 februari 2020

Topdoks
Wilde Ganzen:
Nederland Zingt Dichtbij
Ik mis je
Hallo, ik heb kanker: 
Zie je zondag!: